„Każdy widzi świat inaczej”.
Majówka... Wieczór w Dzierżoniowie. Koniecznie muszę wpaść tutaj raz jeszcze by zobaczyć to piękne miasto w słońcu ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz