„Każdy widzi świat inaczej”.
Tak, zgadzam się z tym cytatem całkowicie!
Fanie ... to już jest nas dwie :)
Tak, zgadzam się z tym cytatem całkowicie!
OdpowiedzUsuńFanie ... to już jest nas dwie :)
Usuń