„Każdy widzi świat inaczej”.
Fot. własne
Obejrzałam sobie ten most...naprawdę jest imponujący!
Tak, robi wrażenie ...
Obejrzałam sobie ten most...naprawdę jest imponujący!
OdpowiedzUsuńTak, robi wrażenie ...
Usuń